muster

toetajad2

Tere, head koorijuhid ja Järvamaa laulu- ja tantsupeol "Hingesugulane" osalejad!

 

Saadame Teile Järvamaa laulu- ja tantsupeo "Hingesugulane" koorilaulja meelespea, mis sisaldab endas kõige olulisemat informatsiooni  laulupeo proovi, rongkäigu ning laulupeo kohta.
Kogu info on kättesaadav ka kodulehel 
https://jarvamaapidu.ee, kus on muuhulgas välja toodud ka parkimis- ja liiklusskeem.

 

LAULUPEO PROOV  28.05.2023: 

·  Muutunud on proovigraafik: kuna paljud laulu – ja tantsulapsed kattuvad, vaatasime üle proovide graafikud ja viisime sisse väikesed parandused. Nii on võimalus ka MUK ja LAK lauljal osaleda kooriproovis ning ka tantsupeo peaproovis. NB! 11:20 Ühendkoori ajal toimub nüüd LAK liigi proov ning mudilaskoori proov viidud hilisemaks. Ülejäänud laulupeolistele veidi kannatust ja väike puhkepaus!

·  Lauljate käepaelad saate proovidesse tulles kätte infotelgist, mis asub Paide Vallimäel lava vahetus läheduses. Lauljate käepaelad üle-eestilistelt laulu – ja tantsupidudelt ning juhendajatele „Hingesugulane“ logoga.

·  Palun olge proovides kohal 15 minutit enne proovi algust. 

·  Kaasa haarake kindlasti veepudel ja mõni amps, mida vajadusel on hea suhu pista..

TOITLUSTAMINE:

·  Laulupeo päeval on kõigile lauljatele ette nähtud supp, mida jagatakse ajagraafiku alusel Paide Vallimäel,  mida pakub Ajakeskus Wittenstein.(Laulupeo proovigraafiku lõpus)

·  Proovide ajal on Paide Vallimäel avatud Ajakeskuse kohvik, kus saate maitsta ajastuste toite ning maiustamiseks jäätis (Premia AS). Kindlasti leiate veel midagi põnevat, mis meele rõõmsaks teeb ja põske pista annab.

·  Toitlustamine toimub lauljatel käepaela alusel ning arvestame kõigiga ja ärme unusta ennast toidulaua äärde.

·  Samuti on Paide linnas kaardistatud teie jaoks kohvikud, kes teid avasüli vastu võtavad.

RONGKÄIK:

·  Rongkäiguks kogunemine alates 17:00 Aiavilja tänaval, E-Piim Spordihalli juures

·  Paigutus on sel korral liigiti – MUK, LAK, SEK jne. Lisan kirjale ka plaani ning palun vaadake üle kelle järele olete paigutatud.

·  Rongkäiku palun võtke kaasa oma koori lipp, vimpel jms., kus olemas teie koori nimi. Atribuutika eest vastutab iga koor ISE!

·  Vallimäele jõudes tuleb marssida üle lava ning minna lava tagant läbi ja sealt kohe tagasi lavale, et olla valmis avaühendkooriks. Kooride paigutuse lisan järgmise nädala alguses koduleheküljele jarvamaapidu.ee (koorilaulja meelespea- alla

PESAPAIGAD:

·         Lauljate pesad asuvad Paide Vallimäel piiratud alal ning märgistatud sildiga  LAULJATE ALA.

·         Olemas suured telgid riiete vahetuseks või siis asjade hoiustamiseks kuid kindlasti võite ise võtta kaasa oma väikesed POPUP telgid kuhu saate oma asjad ära panna.

·         Telkide juures valvavad vabatahtlikud kuid kõik väärtuslik (raha ja dokumendid) palun võtke endaga kaasa!

·         Peo ajal avatud erinevad kohvikud. Ülevaate saate koduleheküljelt SÖÖK JA JOOK!

TANTSUPIDU:

·          Laulupeolisele on tantsupeo vaatamiseks mitu varianti:

o    Tribüünilt vaatamiseks tuleb osta 5 eurone sooduspilet, mis kehtib koos käepaelaga https://fienta.com/et/hingesugulane2023

o    Tasuta pakume võimalust vaadata ka muruotstel ( oma istmealusega) kuid tingimus on, et koorid lahkuvad peolt enne viimase tantsu esitamist (Hingesugulane), et jõuda õigeks ajaks rongkäigu rivistusse.  Liikumine koos teksti ja tantsijate liikumisega!

o    Kolmas võimalus on vaadata PAMT parklasse asetatud ekraani kaudu.

VABA AEG:

·         Ajakeskus Wittenstein ja Wittensteini tegevusmuuseum kutsuvad Järvamaa laulu – ja tantsupeolisi külla.

·         Sissepääs laulu – ja tantsupeo käepaelaga -50%

·         Jälgige kodulehekülge https://jarvamaapidu.ee/ INFO UUENEB!

TÄNAMINE:

·         Koorijuhtide tänamine toimub peale „Hingesugulase“ laulu. Selleks palume kõigil dirigentidel koguneda „Hingesugulase“ laulu ajal kahele poole lava külgedele, et laulu lõppedes ja nimede välja hõikamisel liikuda kiiresti lavale dirigendi puldi ette.
Teid tänatakse Järvamaa laulu - ja tantsupeo „Hingesugulase“ meenega.

·         Oluline: kõik koorijuhid, kellel on ka tantsukollektiivid saavad tänumeene peale tantsupeo lõppu staadionil, mistõttu palume võtta need lavale tulles kaasa. See aitab meie tüdrukutel omada ülevaadet, kes meene saanud ja kellel veel puudu.

 

Parimate soovidega ja meeldivat koostööd soovides kogu Järvamaa laulu- ja tantsupeo meeskonna nimel

 

Kätlin Merisalu ja Marika Kuusik

Järvamaa laulu- ja tantsupeo pealavastajad

 

Külli Kiivet (514 8497)
Järvamaa laulupeo muusikajuht

 

 

  „Me kõik oleme hingesugulased – sõber hingesugulane, elumuutev hingesugulane, armastaja hingesugulane, võõras hingesugulane, jumalik hingesugulane. Keegi ei saa minna läbi elu vaid üksi, ikka ja jälle kohtad oma eluteel neid, kelle mõtteviis,  käitumine või elu väärtushinnangud mõjutavad sinu valikuid ja edasist eluteed. Hingesugulastega oleme veetnud palju elusid ja saanud läbi nende elude erinevaid kogemusi."