muster
 
PROOVIDE GRAAFIK KOERU KESKKOOLI STAADIONIL
Tantsijad, võimlejad, rahvamuusikud 21. - 23. mai ja koorid, rahvamuusikud, orkestrid 28. mai
Vajadusel ja võimalusel tantsijate lisaproovid teisipäeval 24. mail ja kolmapäeval 25. mail
         
LAUPÄEV, 21. mai ÜLDJUHT
  9.30-11.00 90 min Rahvamuusikud    Kaja Kraav
11.00-11.30 30 min Naisrühmad I, II ja rahvamuusikud    
11.30-13.00 90 min Naisrühmad II V.Kurbel "Labajalg", A.Väizene "Naine, sa keeruta" Ülle Jääger
13.00-14.30 90 min Naisrühmad I D.Truusa "Võitegu", N. Uustalu “Meie polka” Birgit Mihhailov
14.30-16.30 2 tundi Naisrühmad + B Segarühmad  finaal "Leidmine" Birgit, Ülle ,Kerli
16.30-18.00 90 min B Segarühmad I I. Adamson „Ilosa“, K. Järvis “Kui tiksub taksomeeter” Ülle Vaas
18.00-19.30 90 min B Segarühmad II Ü. Luht „Sind taevatäheni“, H. Talmet “Kõige parem polka” Ülle Oru
         
PÜHAPÄEV, 22. mai ÜLDJUHT
9.30-11.30 2 tundi Memmed S.Kärner "Saatuse valss", M.Nõmmik Aeg annab kõik  Silva Kärner
11.30-13.00 90 min Emad ja lapsed kava “Olla koos” Kerli Graubner
13.00-14.30 90 min Võimlejad naised kava “Hetk” Kerli Graubner
14.30-16.00 90 min Neiduderühmad B. Mihhailov „Lahti maast“, H. Talmet „Neiukesed noorukesed“ Kerli Sirila
16.00-18.00 2 tundi Neiduderühmad + C-segarühmad finaal "Leidmine" Ülle, Birgit, Kerli 
18.00-19.30 90 min C-segarühmad K. Ong “Tantsupeole”,  A. Laine „Armastuse rohi“ Monika Kirss
         
ESMASPÄEV, 23. mai ÜLDJUHT
10.00-11.30 90 min Lasteaiad E. Jakobson “Kalli-kalli”, B. Mihhailov  “Poisid, poisid vaadake te ette”  Ruth Kaasiku
11.30-13.00 90 min 1.-2.klassi tantsurühmad A. Laine „Õnneseen“,  M. Saar ”Rongisõit”        Kersti Liivak
13.00-14.30 90 min 3.-4.klassi tantsurühmad  M. Toomla “Päikeseratas”, E. Jakobson "Mäng" Saima Kams
14.30-16.00 90 min 5.- 6.klassi tantsurühmad A.-L. Pihlak „Augusti polka“,  M. Saar “Tantsukingad” Kerli Sirila
16.00-17.30 90 min 7.-9.klassi tantsurühmad A.-L. Pihlak “Joosepi polka”, A. Laine „Tuli meie õuele“ Teele Üprus
         
         
LAUPÄEV, 28. mai
      repertuaar ÜLDJUHT
9.00-10.00   Bändi soundcheck    
10.00-10.30   segakoor "Oh laula ja hõiska", "Vana mehe laul" Anne Toomistu, Kuldar Schüts
10.30-11.00   naiskoor ja neidudekoor "Sind tahan ma armastada", "Ketramas" Tiiu Schüts
11.00-11.30   naiskoor ja meeskoor "Ood armastusele" Kaur Pennert
11.30-11.45   meeskoor "Aeg, miks kiirelt kaod" Malle Nööp
11.45-12.15   meeskoor ja poistekoor "Isad ja pojad" Kuldar Schüts
12.15-12.30   poistekoor "Poisteklubi laul" Malle Nööp
12.30-13.00   lastekoor "Kiigu, liigu, laevukene", "Laul laulust" Tiiu Schüts, Kaja Kraav
13.00-13.30   rahvamuusikud   Kaja Kraav, Tiina Kivimäe
13.30-14.15   ühendkoor "Koit", "Tulgu tuuled", "Aeg ei peatu" Aino Linnas, Vaike Sarn, Kaja Kraav
14.15-15.00   Ühisproov.
Tantsija, laulja ja orkester
"Oma saar"/ "Leidmine"- peo finaal, "Hümn" Kaja, Ülle, Birgit,
Kerli, Anne Toomistu
15.00-15.30   Orkester   Ants Oidekivi, Kerli Sirila
15.30-16.00   mudilaskoor  "Laul väikestest asjadest", "Perega matkama" Sirje Pääslane-Tippi, Eda Liblik
16.15-16.45   Lauljate lavale paigutumine   Kaja jt

Järvamaa Laulu- ja Tantsupidu „Aeg – ajalt tuleb küsida“ toetavad

MTÜ Järvamaa Omavalitsuste Liit, Sihtasutus Järvamaa, Eesti Kultuurkapitali rahvakultuuri sihtkapital, Eesti Kultuurkapitali Järvamaa ekspertgrupp, Eesti Rahvakultuuri Keskus, Eesti Rahvuskultuuri Fondi NESTE OY allfond, Järvamaa Kogukonnafondi Järvamaa laulu- ja tantsupeo sihtkapital, Koeru Keskkool, Koeru Haridus- ja Kultuuriselts, Kaitseliidu Järva Malev, Naiskodukaitse Järva ringkond.
Peakorraldajad on Järva Vallavalitsus ja Koeru Kultuurimaja.