muster

AEG – AJALT TULEB KÜSIDA…     Järvamaa laulu- ja tantsupidu 2022

Koeru keskkooli staadionil 28.05.2022

2022. aasta Järvamaa laulu- ja tantsupeo „Aeg – ajalt tuleb küsida…“ märksõnaks on AEG, mis on sidemeks erinevate põlvkondade vahel. Aja abil suudame me mäletada minevikku, minna mõttes tagasi.

AEG on abstraktne mõiste, sellesse võib uppuda, sellesse võib end unustada; aja möödumist võib mitte märgata, aeg võib tohutult venida. Sageli ei ole meil aega, kuid tihtilugu lööme me aega surnuks. Seepärast ei räägi ka Järvamaa laulu- ja tantsupidu ajast surmtõsiselt ja pelgalt minevikuvormis, vaid ikka mängides ja lustiga, erinevad põlvkonnad rõõmsalt koos laulmas ja tantsimas.

Head koori – ja orkestrijuhid, tantsuõpetajad!

Avatud on taas registreerumine 28. mail 2022 toimuvale Järvamaa laulu- ja tantsupeole

„Aeg-ajalt tuleb küsida…“

Registreerimine oli avatud kuni 10. veebruarini 2022!

Küsimuste korral pöörduge See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 53 83 6638 Ülle Jääger.

Järvamaa laulu- ja tantsupeo 2022 meeskond

 

Registreeritud kollektiivid

 

Järvamaa Laulu- ja Tantsupidu „Aeg – ajalt tuleb küsida“ toetavad

MTÜ Järvamaa Omavalitsuste Liit, Sihtasutus Järvamaa, Eesti Kultuurkapitali rahvakultuuri sihtkapital, Eesti Kultuurkapitali Järvamaa ekspertgrupp, Eesti Rahvakultuuri Keskus, Eesti Rahvuskultuuri Fondi NESTE OY allfond, Järvamaa Kogukonnafondi Järvamaa laulu- ja tantsupeo sihtkapital, Koeru Keskkool, Koeru Haridus- ja Kultuuriselts, Kaitseliidu Järva Malev, Naiskodukaitse Järva ringkond.
Peakorraldajad on Järva Vallavalitsus ja Koeru Kultuurimaja.