muster

toetajad2

Tere, head tantsujuhid ja Järvamaa laulu- ja tantsupeol "Hingesugulane" osalejad!

Saadame Teile Järvamaa laulu- ja tantsupeo "Hingesugulane" tantsijate meelespea, mis sisaldab endas kõige olulisemat informatsiooni, mis puudutavad peo proove, peaproovi ning tantsupidu ennast.

TANTSUPEO PROOVID 27.05.2023 ja 28.05.2023: 

·  Muutunud on prooviväljak:Laia tänava staadioni asemel toimuvad proovid Tallinna tänaval asuval endisel Järvamaa Kutsehariduskeskuse staadionil (pilt lisatud asukoha kohta kirjale manusena, auto saab jätta proovide ajaks Järvamaa Kutsehariduskeskuse parklasse).

·  Muutunud on võimlejate proovigraafikud,millega olete juurde saanud prooviaega. Teie proovid toimuvad osaliselt Paide linna võimlas (vajalik kanda vahetusjalanõusid) aadressil Karja 18a.

·  Tantsijate käepaelad saate proovidesse tulles kätte infotelgist, mis asub Paide Hammerbecki Põhikooli ees.

·  Palun olge proovides kohal 15 minutit enne proovi algust. 

·  Kaasa haarake kindlasti veepudel ja mõni amps, mida vajadusel on hea suhu pista. E-Piim Spordihalli sisehoovis on avatud ka kohvik, kohvivanker ja jäätiseputka.

·  27.05.2023 finaaliliikumise proovis osalevad 5.-6. klass, 7.-9. klass, C-rühmad, neiduderühmad, naisrühmad, esindusrühmad ja täiskasvanute rühmad. Teised liigid liituvad peaproovis.Finaaliliikumises ei osale mudilasrühmad, memmederühmad ja emad ning beebid.

TOITLUSTAMINE:

·  Tantsupeo päeval on kõigile tantsijatele ette nähtud supp, mida jagatakse ajagraafiku alusel Paide Hammerbecki Põhikooli sööklas. Sissepääs E-Piim Spordihalli kaudu.

·  Oluline on pidada ajagraafikust kinni, et kõik osalejad saaksid toitlustatud. 

·  Toitlustamine toimub tantsijate käepaela alusel.

·  Palun kontrollige üle, millal Teie rühm sööma liigub. Kuna sööjaid on palju, toimub toitlustamine 15 minutiliste intervallidega ning hoiame sööklas mõõdukat tempot, arvestades teiste kaassööjatega.

TANTSUPEO PEAPROOV 28.05.2023:

·  Peaproov toimub ilma pausideta kava järjekorras peo väljakul, Paide kesklinna staadionil. 

·  Peaproovis kannavad tantsijad rahvarõivaid osaliselt: poistel ja meestel vest ning tütarlastel ja naistel triibuseelik.

·  Tantsupeo finaaliliikumine läheb sujuvalt üle väljamarsiks, millega liigutakse otse rongkäiku. 

·  Finaaliliikumises osalevad kõik rühmaliigid v.a emad ja beebid, mudilased ja memmed. Nemad liiguvad otse rongkäiku.

RONGKÄIK:

·  Paigutus on sel korral liigiti – 1.-3.kl tantsurühmad, segarühmad, naisrühmad jne.

·  Rongkäiku palun võtke kaasa oma koori lipp, vimpel jms., kus olemas teie koori nimi. Atribuutika eest vastutab iga koor ISE!

·  Vallimäele jõudes tuleb marssida üle lava ning minna lava tagant läbi ja edasi nautima laulupidu!

TANTSUPIDU JA TÄNAMINE 28.05.2023:

·  Tantsijate pesad on Paide E-Piim Spordihallis.

·  Varuge endale igaks juhuks läbipaistvad vihmakeebid, millega vihmasaju korral (mida ei tule), kaitsta rahvarõivaid määrdumise ja tantsijaid külmetamise eest.

·  Avaliikumises osalevad tantsijad kogunevad avaliikumise lähteasendisse 5 minutit enne ametlikku algust, 16.00. 

·  Kesklinna staadioni keskmes on kujunduselemendina kaheksakand, millel on kogu tantsupeo jooksul laulu- ja tantsupeo tuli.

·  Tantsupeo kava on leitav siit: https://jarvamaapidu.ee/index.php/tantsupidu/ajakava.

·  Tantsupeo lõpul, koos "Hingesugulase" tantsu lõpuga, toimub osalevate rühmade finaaliliikumine lõpujoonisesse, mille keskmesse tulevad tänamiseks meie kallid tantsuõpetajad. Mudilas-, memmede- ja emade beebide rühmade juhendajad palun vaadake üle, et Teie rühmade juures oleks rongkäigus saatjad, et saaksite tantsuplatsil tänamisest osa. Peale tänamist on võimalik liikuda oma rühmade juurde.

·  Tantsupeo lõppedes liigutakse otse rongkäiguga Paide Vallimäele. Veenduge, et Teil on oma rühma silt peol kaasas. Need pannakse vastavalt väljamarsi järjekorrale valmis enne tantsupeo algust.

VABA AEG:

·         Ajakeskus Wittenstein ja Wittensteini tegevusmuuseum kutsuvad Järvamaa laulu – ja tantsupeolisi külla.

·         Sissepääs laulu – ja tantsupeo käepaelaga -50%

·         Jälgige kodulehekülge https://jarvamaapidu.ee/ INFO UUENEB!

Parimate soovidega ja meeldivat koostööd soovides kogu Järvamaa laulu- ja tantsupeo meeskonna nimel

Kätlin Merisalu ja Marika Kuusik

Järvamaa laulu- ja tantsupeo pealavastajad


Mobiil: +372 5660 0134
E-mail:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

  „Me kõik oleme hingesugulased – sõber hingesugulane, elumuutev hingesugulane, armastaja hingesugulane, võõras hingesugulane, jumalik hingesugulane. Keegi ei saa minna läbi elu vaid üksi, ikka ja jälle kohtad oma eluteel neid, kelle mõtteviis,  käitumine või elu väärtushinnangud mõjutavad sinu valikuid ja edasist eluteed. Hingesugulastega oleme veetnud palju elusid ja saanud läbi nende elude erinevaid kogemusi."