muster
 
 
 

JÄRVAMAA LAULU - JA TANTSUPIDU "HINGESUGULANE" TANTSUPEO KONTSERDIL OSALEVAD KOLLEKTIIVID

JÄRVA VALD        
Kollektiiv Liik Osalejate arv Omavalitsus Juhendaja
Aravete Nööbid Emad ja beebid 10 Järva vald Ruth Kaasiku
Järva-Jaani Kultuurimaja emad ja väikelapsed Emad ja beebid 12 Järva vald Ülle Vaas
Albu-Ahula mudilased Mudilasrühm 16 Järva vald Kaja Kraav
Aravete Mesimummud Mudilasrühm 12 Järva vald Ruth Kaasiku
Järva-Jaani Kultuurimaja mudilased Mudilasrühm 18 Järva vald Ülle Vaas
Järva-Jaani lasteaed Jaanilill Mudilasrühm 20 Järva vald Merily Bluum
Järva-Jaani Kultuurimaja 1-3.klassi tantsurühm 1.-3. klassi segarühm 13 Järva vald Ülle Vaas
Koeru Keskkooli 1.-2. klassi tantsurühm Väike Varvas 1.-3. klassi segarühm 18 Järva vald Kerli Sirila
Pärlikesed 1.-3. klassi segarühm 16 Järva vald Ruth Kaasiku
Uued 1.-3. klassi segarühm 20 Järva vald Inga Väli
Vargamäe lapsed 1.-3. klassi segarühm 14 Järva vald Kersti Liivak
Koeru Keskkooli 3.-4. klassi tantsurühm Väike Varvas 3.-4. klassi segarühm 12 Järva vald Kerli Sirila
Piilikesed 3.-4. klassi segarühm 22 Järva vald Inga Väli
Vargamäe vallatud 3.-4. klassi segarühm 12 Järva vald Kersti Liivak
Aravete Pärlikesed 5.-6. klassi segarühm 16 Järva vald Ruth Kaasiku
Koeru Keskkooli 5.-6. klassi tantsurühm Väänikud 5.-6. klassi segarühm 16 Järva vald Kerli Sirila, Marge Iho
Vargamäe noored 5.-6. klassi segarühm 16 Järva vald Kersti Liivak
Koeru Keskkooli 7.-9. klassi segarühm Varbad Villis 7.-9. klassi segarühm 16 Järva vald Kerli Sirila, Marge Iho
Koeru keskkooli C-segarühm Välejalad Noorte segarühm (C-segarühm) 16 Järva vald Teele Üprus-Bobrovski
Järva-Jaani Kultuurimaja 5-6.klassi tantsrühm 1.-4.klasside võimlemisrühm 10 Järva vald Ülle Vaas
Järva-Jaani Kultuurimaja neiud 5.-12.klasside võimlemisrühm 8 Järva vald Ülle Vaas
Koeru Keskkooli neiduderühm Vindiga Neiduderühm 12 Järva vald Kerli Sirila, Marge Iho
Koeru Kultuurimaja naisrühm Alleaa Naisrühm 12 Järva vald Kerli Sirila, Marge Iho
Pillerpäkad Naisrühm 12 Järva vald Inga Väli
Naiskodukaitse Järva ringkonna naisrahvatantsurühm Kõver Küünarnukk Naisrühm 12 Järva vald Ülle Jääger
Peetri Rahvamaja naisrühm Naabriplika Naisrühm 10 Järva vald Ülle Jääger
Sebijad Naisrühm 12 Järva vald Ruth Kaasiku
Pahem on Parem Naisrühm 12 Järva vald Ülle Vaas
Tuttuued naised Naisrühm 12 Järva vald Ülle Vaas
KARAP Täiskasvanute segarühm 14 Järva vald Anne-Ly Pihlak
Kekutajad Täiskasvanute segarühm 16 Järva vald Ruth Kaasiku
Jürid-Marid Täiskasvanute segarühm 16 Järva vald Ülle Vaas
Albu Kakerdaja Täiskasvanute segarühm 16 Järva vald Ülle Oru
Imavere Tantsumemmed Memmederühm 8 Järva vald Aire Ojalill
Vokiratas Memmederühm 12 Järva vald Ruth Kaasiku
Koeru tantsurühm Kanarbik Memmederühm 8 Järva vald Urve Naukas
Imavere Tantsumemmed Memmederühm 8 Järva vald Aire Ojalill
Vokiratas Memmederühm 12 Järva vald Ruth Kaasiku
Koeru tantsurühm Kanarbik Memmederühm 8 Järva vald Urve Naukas
Koeru Keskkooli pererühm Pererühm 24 Järva vald Kerli Sirila, Marge Iho
Pärlikesed Pererühm 20 Järva vald Ruth Kaasiku
         
PAIDE LINN        
Kollektiiv Liik Osalejate arv   Juhendaja
PAIde Lasteaed, Pilvepai rühm Mudilasrühm 16 Paide linn Jaana Kaju
Sookure Liblikad Mudilasrühm 18 Paide linn Kadi Ruiso
Sookure Pokud Mudilasrühm 20 Paide linn Kadi Ruiso
Paide Hammerbecki Põhikooli Kabujalake 5.-6. klassi segarühm 16 Paide linn Malle Anton, Helen Trug
Paide Hammerbecki Põhikooli Südameke 7.-9. klassi segarühm 16 Paide linn Malle Anton, Helen Trug
Paide Gümnaasiumi C-segarühm Seltskond Noorte segarühm (C-segarühm) 18 Paide linn Kätlin Merisalu
Paide Hammerbecki Põhikooli Siuh ja Viuh Noorte segarühm (C-segarühm) 16 Paide linn Malle Anton, Helen Trug
Paide Hillar Hanssoo Põhikooli väikesed võimlejad 1.-4.klasside võimlemisrühm 8 Paide linn Merike Laas; Annely Põder
Paide Hammerbeci Põhikool Väikesed võimlejad 1.-4.klasside võimlemisrühm 10 Paide linn Relika Juhanson
Paide Hillar Hanssoo põhikooli suured võumlejad 5.-12.klasside võimlemisrühm 8 Paide linn Merike Laas
Paide Hammerbecki Põhikooli Piripiigad 5.-12.klasside võimlemisrühm 8 Paide linn Malle Anton, Helen Trug
Roosna-Alliku Rahvamaja 5-9.kl võimlemisrühm 5.-12.klasside võimlemisrühm 8 Paide linn Diana Soosalu
Paide Gümnaasiumi neiduderühm Seltskond Neiduderühm 12 Paide linn Kätlin Merisalu
Paide naisrühm Kägärä Naisrühm 12 Paide linn Anneli Nõmmik
Roosna-Alliku naisrühm ROOSI Naisrühm 12 Paide linn Anneli Karma
Sookure Lasteaia naised Naisrühm 12 Paide linn Annabell Anton, Aneta Kanne
Paide linna segarahvatantsurühm VALLATSI Täiskasvanute segarühm 18 Paide linn Malle Anton
Paide Muusika-ja Teatrimaja rahvatantsurühm Loomisel Täiskasvanute segarühm 13 Paide linn Kätlin Merisalu
Memmederühm Sinilill Memmederühm 14 Paide linn Anneli Nõmmik
Roosna-Alliku memmederühm "Läte" Memmederühm 10 Paide linn Anneli Karma
Pererühm Särasilmad Pererühm 30 Paide linn Annely Põder, Kätlin Merisalu
Paide Hammerbecki Põhikool Tantsujalad I Pererühm 22 Paide linn Krista Rikk
Paide Hammerbecki ,,Tantsujalad" II Pererühm 28 Paide linn Krista Rikk
Seltskond Vilistlased Esindusrühm 12 Paide linn Marika Kuusik
         
TÜRI VALD        
Kollektiiv Liik Osalejate arv   Juhendaja
Türi Lasteaed. Lokuta maja Mudilasrühm 16 Türi vald Karin Koitla
Mesikarud Mudilasrühm 16 Türi vald Tiina Lippant
Türi Lasteaed, Türi-Alliku maja Mesimummude rühm Mudilasrühm 20 Türi vald Pille Paal
Retla-Kabala Kool, Kabala tantsurühm 1.-3. klassi segarühm 20 Türi vald Õnne Roosileht, Marit Kreitsman
Laupa kooli tantsurühm 1.-3. klassi segarühm 16 Türi vald Külli Piirits
Väätsa Põhikooli 5.-6. klassi segarühm Mürakarud 5.-6. klassi segarühm 16 Türi vald Monika Kirss
Väätsa Rahvamaja noorterühm Tantsuwägi 7.-9. klassi segarühm 12 Türi vald Tiiu Vellama
Türi Kultuurikeskuse noorte segarügm Visselid Noorte segarühm (C-segarühm) 16 Türi vald Monika Kirss
Vöötajad Neiduderühm 12 Türi vald Ketlin Salla
Türi Kultuurikeskuse neiduderühm Helleverre Visselid Neiduderühm 12 Türi vald Monika Kirss
SÄRELI Naisrühm 12 Türi vald Marve Kadastik
KABALAbajalad Naisrühm 12 Türi vald Inga Väli
Türi Kultuurikeskuse Naisrühm Siirius Naisrühm 12 Türi vald Monika Kirss
Kullalill Naisrühm 12 Türi vald Airi Jakobson-Männik
tantsuLUST Naisrühm 12 Türi vald Ketlin Salla
Helkur Täiskasvanute segarühm 15 Türi vald Sille Varul
Väätsa rahvamaja segarühm Täiskasvanute segarühm 14 Türi vald Tiiu Vellama
Väiksed Viisud Täiskasvanute segarühm 20 Türi vald Monika Kirss
Ohakas Memmederühm 12 Türi vald Velli Leesmaa
,,MÕNUSAD" Türi Kultuurikeskus Memmederühm 12 Türi vald Reet Mets
Laupa kooli pererühm Pererühm 24 Türi vald Külli Piirits
Väätsa PK LUSTIKARUD Pererühm 16 Türi vald Tiiu Vellama
Kaktus Pererühm 32 Türi vald Airi Jakobson-Männik
         
JÄRVAMAA        
Paide Hammerbecki Põhikooli naisrühm Järva Juulad Naisrühm 13 Järvamaa Kerli Sirila, Helen Trug
         
KÜLALISKOLLEKTIIVID        
Kollektiiv Liik Osalejate arv   Juhendaja
EFI Pererühm Tallinnas Emad ja beebid 10 Tallinn Kristine Diane Saar, Marje Remmet
Kirilind 1.-3. klassi segarühm 16 Põhja-Pärnumaa vald Tiina Saar
Pirita Majandusgümnaasiumi lasterühm 2 klass 1.-3. klassi segarühm 16 Tallinn Kätrin Järvis
Pirita Majandusgümnaasiumi lasterühm 3 klass 1.-3. klassi segarühm 16 Tallinn Kätrin Järvis
Tantsuansambel Tuisuline 1.-3. klassi segarühm 38 Tallinn Kristine Diane Saar
Tallinna Kesklinna Põhikooli LUSTIJAD 3.-4. klassi segarühm 14 Tallinn Maiju Kerme
Tantsuansambel Tuisuline Tallinna Saksa Gümnaasiumi 5.-6.kl segarühm 5.-6. klassi segarühm 10 Tallinn Kristine Diane Saar
Tallinna Kesklinna Põhikooli LUSTIJAD 5.-6. klassi segarühm 18 Tallinn Maiju Kerme
RISTIKHEIN 7.-9. klassi segarühm 16 Pärnu Pille Avamets
Kirilind 7.-9. klassi segarühm 12 Pärnumaa Tiina Saar
Tantsuansambel Tuisuline Tallinna Saksa Gümnaasiumi 7.-9.kl segarühm 7.-9. klassi segarühm 13 Tallinn Kristine Diane Saar
Kuusalu Keskkooli segarühm Noorte segarühm (C-segarühm) 16 Kuusalu vald Eelika Krasmus
Tallinna Õpilasmaleva noorte segarühm ÕMMIKAD Noorte segarühm (C-segarühm) 20 Tallinn Killu Kaareste, Ernst Valdmaa
Ääsmäe väikesed võimlejad 1.-4.klasside võimlemisrühm 16 Harjumaa, Saue vald Piret Kunts
Ääsmäe neiukesed 5.-12.klasside võimlemisrühm 10 Harjumaa, Saue vald Piret Kunts
Ääsmäe Neiduderühm Neiduderühm 12 Harjumaa, Saue vald Piret Kunts
Tallinna 32. keskkooli Tulilinnud neiduderühm Neiduderühm 14 Tallinn Tiiu Üksik
KADREL Naisrühm 10 Harjumaa, Anija Aita Tammeorg
Anna ja Minna Naisrühm 10 Tori Tiina Saar
Kose Kirilind Naisrühm 12 Harjumaa, Kose Kadri Tiis
Kuusalu Viimikud Naisrühm 12 Kuusalu vald Ilme Laagriküll
Laieldes Naisrühm 8 Pärnumaa Tiina Saar
Libatse Sõstrad Naisrühm 10 Pärnumaa Tiina Saar
MIDRILINNUD Naisrühm 12 Valgamaa Hiie Vähi
Rapla Naisrühm Linda Naisrühm 12 Rapla Kersti Saia
Rappinvöö Naisrühm 12 Räpina Indrek Varik
Sirtsuline Naisrühm 14 Palamuse Sirje Kiis
Tantsuansambel Tuisuline naisrühm 1 Naisrühm 12 Tallinn Anneli Villenthal, Kristine Diane Saar
Tantsuansambel Tuisuline naisrühm 2 Naisrühm 12 Tallinn Anneli Villenthal, Kristine Diane Saar
Vallatud Kurvid Naisrühm 10 Tamsalu Marge Iho
Varbola naisrühm "Varbola Piigad" Naisrühm 12 Raplamaa, Märjamaa Piret Kunts
Ääsmäe Naisrühm Naisrühm 12   Piret Kunts
Jõelähtme Muhedad Täiskasvanute segarühm 16 Jõelähtme Mirjam Sirkas
Helgerid Täiskasvanute segarühm 16 Räpina Indrek Varik
Laieldes Täiskasvanute segarühm 12 Pärnumaa Tiina Saar
Rahvakultuuriselts Koidupuna Täiskasvanute segarühm 16   Kalev Järvela, Mari-Liis Öpik
Reiniku Sumisejad Täiskasvanute segarühm 16 Tartu Kaia Tuhkur, Tiina Tuhkur
Segarahvatantsurühm " Kabujalake " Täiskasvanute segarühm 16 Kuusalu Eelika Krasmus
Segarahvatantsurühm Sukad & Tagi Täiskasvanute segarühm 14 Rae vald Linda Pihu
Segarühm "Haavikud" Tartust Täiskasvanute segarühm 12 Tartu Liidia Konsa
Tantsuansambel Tuisuline segarühm Täiskasvanute segarühm 27 Tallinn
Anneli Villenthal, Kristine Diane Saar, Liisa Laine
Tantsurühm Tantsusarvikud Täiskasvanute segarühm 18 Tallinn Kristi Aitsam
Rocca al Mare segarühm TANTSUSÕBRAD Täiskasvanute segarühm 17 Tallinn Marika Kuusik
Tantsuselts Pikne Täiskasvanute segarühm 14 Tartu Raul Markus Vaiksoo
Eite ae Taati Memmederühm 12 Pärnumaa Liina Viirsalu
Joondu segarühm Esindusrühm 14 Viimsi Liina Viirsalu